Żużlowcy w obiektywie by Speed
  Ukraina
 
Borodaj Aleksandr


 Urodzony: 26.12.1979

 Debiut w Polsce: Równe ‘06

 Sukcesy:

 IM Ukrainy: 1 złoto, 1 srebro, 2 brąz
 MEP: 6 miejsce ('10)
 KPE: 1 złoto ('09)
 IM Łotwy: 13 miejsce ('10)

 





Cukanow Kirył


 Urodzony: 21.06.1991

 Debiut w Polsce: Równe '08

 Sukcesy:

 DMEJ: 4 miejsce ('10)
 KPE: 4 miejsce ('10 - Szachtar)
 IM Ukrainy: 1 brąz ('09)

 






Fedyk Petr


 Urodzony: ?

 Debiut w Polsce: Lwów ‘04

 Sukcesy:
 IM Ukrainy: 1 brąz (’03)
 IM Łotwy: 14 miejsce (’95)

 





Gajdym Wiktor


 Urodzony: 10.02.1972

 Debiut w Polsce: Krosno ‘94

 Sukcesy:
 IMŚJ: 11 miejsce (’91)
 IM Ukrainy: 4 miejsce (’92,’04)

 


Karpow Andriej


 
 Urodzony: 16.01.1987

 Debiut w Polsce: Lwów ‘04

 Sukcesy:
 IME: 1 srebro ('09), 1 brąz ('10)
 IMŚJ: 13 miejsce ('08)
 MEP: 6 miejsce (’06,’07,'10)
 IMEJ: 1 srebro (’06)
 IM Ukrainy: 2 złoto, 1 srebro, 1 brąz
 IM Łotwy: 7 miejsce (’07)
 MIM Ukrainy: 1 złoto, 2 srebro

 




Kobrin Andriej


 
  Urodzony: 13.01.1991

 Debiut w Polsce: Gdańsk '08

 Sukcesy:
 IMEJ: 17 miejsce ('10)
 DMEJ: 4 miejsce ('10)
 IM Ukrainy: 6 miejsce ('09,'10)
 MIM Ukrainy: 6 miejsce ('06)

 





Kołodij Władymir jr


 
 Urodzony: 15.02.1988

 Debiut w Polsce: Równe ‘05

 Sukcesy:
 IM Ukrainy: 5 miejsce (’06)
 MIM Ukrainy: 1 srebro (‘06)

 







Kołodij Władymir


 
 Urodzony: 7.11.1968

 Debiut w Polsce: Lwów ‘04

 Sukcesy:
 IM Ukrainy: 3 złoto, 2 brąz
 IM Łotwy: 12 miejsce (’95)

 





Latosiński Aleksander


 
 Urodzony: 25.10.1969

 Debiut w Polsce: Rybnik ‘96

 Sukcesy:
 IME: 16 miejsce (’02)
 IM Ukrainy: 5 złoto, 2 srebro, 3 brąz
 IM Łotwy: 7 miejsce (’98)
 MIM Ukrainy: 1 brąz (’90)

 






Marko Igor


 
 Urodzony: 24.06.1965

 Debiut w Polsce: Opole ‘96

 Sukcesy:
 IMŚJ: 1 złoto (’86)
 IME: 16 miejsce (’02)
 IM Ukrainy: 4 złoto, 3 srebro
 IM Łotwy: 6 miejsce (’99)
 IM Finlandii: 4 miejsce (’03)

 




Musiewskiej Dmitrij


 
 Urodzony: 8.04.1985

 Debiut w Polsce: Lwów ‘04

 Sukcesy:
 IM Ukrainy: 13 miejsce (’02,’03)
 MIM Ukrainy: 4 miejsce (‘03)

 






Niemczuk Oleg


 
 Urodzony: 18.11.1966

 Debiut w Polsce: Równe ‘05

 Sukcesy:
 IM Ukrainy: 1 srebro (’04)

 






Omeljan Władymir


 
 Urodzony: 28.02.1988

 Debiut w Polsce: Równe ‘05

 Sukcesy:
 IM Ukrainy: 4 miejsce (’05)
 IM Łotwy: 16 miejsce (’97)
 MIM Ukrainy: 2 srebro, 2 brąz

 





Piatniczko Aleksandr


 
 Urodzony: 20.09.1985

 Debiut w Polsce: Równe ‘06

 Sukcesy:
 IM Ukrainy: 7 miejsce (’06)
 MIM Ukrainy: 4 miejsce (’04,’05)

 






Poluchowicz Jarosław


 
 Urodzony: 27.10.1986

 Debiut w Polsce: Równe ‘05

 Sukcesy:
 MEP: 6 miejsce (’07)
 IM Ukrainy: 1 złoto (’07)
 IM Łotwy: 13 miejsce (’07)
 MIM Ukrainy: 1 złoto (’07)

 






Senko Siergiej


 
 Urodzony: 4.09.1984

 Debiut w Polsce: Lwów ‘04

 Sukcesy:
 MEP: 6 miejsce (’06)
 IM Ukrainy: 1 srebro (’05)
 IM Łotwy: 16 miejsce (’97)
 MIM Ukrainy: 5 złoto (’01-’05)

 






Trofimow Władymir


 
 Urodzony: 28.01.1962

 Debiut w Polsce: Rawicz ‘96

 Sukcesy:
 IMŚJ: 13 miejsce (’82,’83)
 IM Ukrainy: 4 złoto, 5 srebro, 1 brąz
 IM Łotwy: 9 miejsce (’07)

 







Welesyk Petr


 
 Urodzony: 13.07.1977

 Debiut w Polsce: Lwów ‘04

 Sukcesy:
 IM Ukrainy: 5 miejsce (’04)
 IM Łotwy: 16 miejsce (’97)
 MIM Ukrainy: 3 złoto (’94,’95,’96)

 




Wojtyk Lubomir


 
 Urodzony: ?

 Debiut w Polsce: Lwów ‘04

 Sukcesy:
 IM Ukrainy: 9 miejsce (’03,’05)
 MIM Ukrainy: 1 brąz (’04)

 




Zwieriew Igor


 
 Urodzony: 14.03.1964

 Debiut w Polsce: Grudziądz ‘93

 Sukcesy:
 IMŚJ: 5 miejsce (’83)
 IM Ukrainy: 1 złoto, 1 srebro, 1 brąz
 IM Łotwy: 13 miejsce (’03)

 


 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=