Żużlowcy w obiektywie by Speed
  Rosja
 
Biełousow Witalij


 Urodzony: 31.10.1992

 Debiut w Polsce: Ostrów '10

 Sukcesy:
 MIM Rosji: 5 miejsce (’09)
 IM Rosji do lat 19: 1 srebro, 1 brąz

 





Bondarenko Ilia


 Urodzony: 16.02.1982

 Debiut w Polsce: Daugavpils ‘07

 Sukcesy:
 MEP: 5 miejsce (‘06)
 IM Rosji: 1 brąz (’04)
 IM Łotwy: 6 miejsce (’07)
 MIM Rosji: 1 brąz (’03)

 




Borodulin Władymir


 Urodzony: 1992

 Debiut w Polsce: Kraków '10

 Sukcesy:
  IM Rosji: 12 miejsce (’10)
 MIM Rosji: 7 miejsce (’10)
 IM Rosji do lat 19: 5 miejsce ('10)

 





Charczenko Aleksiej


 Urodzony: 1.10.1985

 Debiut w Polsce: Grudziądz ‘06

 Sukcesy:
 MEP: 1 brąz ('08)
 IM Rosji: 4 miejsce (’09)
 MIM Rosji: 1 złoto (’06)

 







Charczenko Grigorij


 Urodzony: 8.11.1959

 Debiut w Polsce: Piła ‘92

 Sukcesy:
 IM Rosji: 1 brąz (’94)
 IM Łotwy: 4 miejsce (’98)
 DMP: 1 srebro (Toruń ’95)

 





Chłynow Anatolij


 Urodzony: 26.11.1971

 Debiut w Polsce: Krosno ‘95

 Sukcesy:
 IM Rosji: 6 miejsce (’92)
 IM Łotwy: 18 miejsce (’00)
 MIM Rosji: 1 brąz (’92)

 





Czekmariew Siergiej


 Urodzony: 5.08.1972

 Debiut w Polsce: Krosno ‘99

 Sukcesy:
 IM Rosji: 5 miejsce (’96)
 IM Łotwy: 8 miejsce (’00)
 MIM Rosji: 1 srebro (’91)

 





Darkin Siergiej


 Urodzony: 18.06.1973

 Debiut w Polsce: Ostrów ‘96

 Sukcesy:
 DMŚ: 1 srebro (’96)
 IME: 10 miejsce ('09)
 IM Rosji: 2 złoto, 4 brąz
 MIM Rosji: 1 srebro (’94)

 




Dubinin Igor


 Urodzony: 1968

 Debiut w Polsce: Opole ‘92

 Sukcesy:
 IM Rosji: 6 miejsce (’89)
 IM Łotwy: 9 miejsce (’98)
 MIM Rosji: 1 brąz (’89)

 


Dubinin Władymir


 Urodzony: 2.08.1976

 Debiut w Polsce: Świętochłowice ‘02

 Sukcesy:
 IME: 15 miejsce ('09)
 IM Rosji: 5 miejsce (’01,’05)
 IM Łotwy: 8 miejsce (’98)
 IM Ukrainy: 1 srebro ('09)
 MIM Rosji: 1 złoto (’96)

 





Filinow Kiriłł


 Urodzony: 15.04.1986

 Debiut w Polsce: Daugavpils ‘06

 Sukcesy:
 IM Rosji: 14 miejsce (’05)
 IM Łotwy: 4 miejsce (’99)
 MIM Rosji: 11 miejsce (’05)

 




Gafurow Renat


 Urodzony: 8.10.1982

 Debiut w Polsce: Rawicz ‘03

 Sukcesy:
 DMŚ: 4 miejsce ('09)
 IME: 1 złoto ('09)
 IME do lat 19: 8 miejsce (’00)
 MEP: 2 srebra, 2 brązy
 KPE: 1 brąz ('09 - Wostok)
 IM Rosji: 2 złota, 2 srebra
 IM Łotwy: 8 miejsce (’98)
 MIM Rosji: 2 złoto, 1 srebro

 





Galiejew Tolgat


 Urodzony: 24.10.1962

 Debiut w Polsce: Łódź ‘99

 Sukcesy:
 IM Rosji: 4 miejsce (’01)
 





Gatjatow Marat


 Urodzony: 12.10.1985

 Debiut w Polsce: Krosno ‘07

 Sukcesy:
 IM Rosji: 12 miejsce (’08)
 MIM Rosji: 1 brąz (’06)

 





Gatjatow Rusłan


 Urodzony: 3.01.1985

 Debiut w Polsce: Łódź ‘06

 Sukcesy:
 IM Rosji: 14 miejsce (’07)
 MIM Rosji: 6 miejsce (’04)

 





Gizatulin Denis


 Urodzony: 11.03.1983

 Debiut w Polsce: Daugavpils ‘05

 Sukcesy:
 IMŚJ: 14 miejsce (’04)
 DMŚ: 4 miejsce ('09)
 IME: 5 miejsce (’08,'10)
 
IMEJ: 7 miejsce (’02)
 MEP: 1 brąz (’07)
 KPE: 1 złoto, 1 brąz
 IM Rosji: 2 złota, 2 srebra, 2 brązy
 MIM Rosji: 3 złota, 1 srebro

 





Gołubowskij Wiktor


 Urodzony: 1985

 Debiut w Polsce: Rawicz '09

 Sukcesy:
 IMEJ: finalista ('03)
 IM Rosji: 15 miejsce (’08)

 





Guzajew Aleksiej


 Urodzony: 29.06.1986

 Debiut w Polsce: Grudziądz ‘07

 Sukcesy:
 IM Rosji: 13 miejsce ('08)
 MIM Rosji: 7 miejsce (’07)

 




Iszutin Georgij


 Urodzony: 24.04.1985

 Debiut w Polsce: Daugavpils ‘05

 Sukcesy:
 DMŚ: 6 miejsce (’97)
 IM Rosji: 15 miejsce (’04)
 IM Łotwy: 7 miejsce (’05)
 IM Finlandii: 13 miejsce (‘02)
 MIM Rosji: 13 miejsce (’04)
 MIM Łotwy: 1 brąz (’03)
 MIM Finlandii: 7 miejsce (‘02)

 






Iwanow Danił


 Urodzony: 23.09.1986

 Debiut w Polsce: Tarnów ‘07

 Sukcesy:
 IMŚJ: 7 miejsce (’07)
 IME: 8 miejsce ('08)
 MEP: 5 miejsce (’06)
 IM Rosji: 1 brąz (’06)
 MIM Rosji: 1 złoto (’07), 1 srebro (’06)

 





Iwanow Roman


 Urodzony: 19.03.1984

 Debiut w Polsce: Daugavpils ‘07

 Sukcesy:
 IM Rosji: 7 miejsce (’06)
 IM Łotwy: 5 miejsce (’07)
 MIM Rosji: 2 brąz (’02,’04)

 

Jeroszin Siergiej


 Urodzony: 26.07.1973

 Debiut w Polsce: Świętochłowice ‘00

 Sukcesy:
 DMŚ: 6 miejsce (’97)
 IM Rosji: 1 srebro (’94)
 IM Łotwy: 8 miejsce (’99)
 MIM Rosji: 1 złoto (’94)

 





Karaczincew Siergiej


 Urodzony: 1991

 Debiut w Polsce: Miszkolc '09

 Sukcesy:

 IMEJ: 14 miejsce ('10)
 IM Rosji: 14 miejsce (’09)
 MIM Rosji: 7 miejsce ('09)
IM Rosji do lat 19: 10 miejsce ('10)

 





Karajczencew Maksim


 Urodzony: 3.09.1984

 Debiut w Polsce: Krosno ‘06

 Sukcesy:
 IM Rosji: 14 miejsce (’03)
 MIM Rosji: 1 srebro (’05)

 





Kazaczuk Wiaczesław


 Urodzony: 25.07.1990

 Debiut w Polsce: Piła '09

 Sukcesy:

 MIM Rosji: 8 miejsce ('08)

 





Kononow Igor


 Urodzony: 1987

 Debiut w Polsce: Ostrów '08

 Sukcesy:

 IMŚJ: 11 miejsce ('08)
 IM Rosji: 12 miejsce ('06)
 MIM Rosji: 4 miejsce ('06,08)

 






Kosołapkin Aleksandr


 Urodzony: 25.07.1987

 Debiut w Polsce: Równe '08

 Sukcesy:

 IM Rosji: 8 miejsce ('07)
 MIM Rosji: 5 miejsce ('08)

 




Kudriaszow Andriej


 Urodzony: 10.07.1991

 Debiut w Polsce: Kraków '10

 Sukcesy:
  IM Rosji: 10 miejsce (’10)
 MIM Rosji: 2 brąz ('09,’10)
 IM Rosji do lat 19: 1 złoto ('10)

 





Kurguskin Oleg


 Urodzony: 11.04.1966

 Debiut w Polsce: Ostrów ‘99

 Sukcesy:
 DMŚ: 1 srebro (’96)
 IMŚJ: 14 miejsce (’87)
 IM Rosji: 4 złoto, 2 srebro
 MIM Rosji: 1 brąz (’87)

 





Kuzin Siergiej


 Urodzony: 18.01.1971

 Debiut w Polsce: Rawicz ‘00

 Sukcesy:
 IM Rosji: 2 złoto, 1 srebro, 3 brąz
 IM Łotwy: 4 miejsce (’99)
 MIM Rosji: 1 złoto (’91)

 







Łaguta Artem


 Urodzony: 13.11.1990

 Debiut w Polsce: Daugavpils '08

 Sukcesy:

 IMŚJ: 9 miejsce ('10)
 IMEJ: 4 miejsce ('09)
 MEP: 1 srebro ('09)
 IM Rosji: 1 złoto ('10)
 MIM Rosji: 2 złota ('09,'10), 1 srebro ('08)
 IM Łotwy: 1 brąz ('10)

 







Łaguta Grigorij


 Urodzony: 9.04.1984

 Debiut w Polsce: Daugavpils ‘06

 Sukcesy:
 Turnieje GP: 2 występy
 DMŚ: 4 miejsce ('09)
 MEP: 1 srebro ('09)
 KPE: 1 brąz ('09 - Wostok)
 IM Rosji: 1 srebro ('10), 1 brąz ('08)
 IM Łotwy: 1 złoto ('10), 1 brąz (’07)
 MIM Rosji: 5 miejsce (’01)

 






Łobzenko Maksim


 Urodzony: 29.03.1992

 Debiut w Polsce: Kraków '10

 Sukcesy:
 MIM Rosji: 4 miejsce (’09)
 IM Rosji do lat 19: 16 miejsce ('10)

 






Łoktajew Aleksiej


 Urodzony: 10.01.1994

 Debiut w Polsce: Zielona Góra '10

 Sukcesy:
 KPE: 4 miejsce ('10)
 IM Rosji: 8 miejsce (’09)
 MIM Rosji: 1 srebro ('09)
 IM Rosji do lat 19: 1 złoto ('10)
 IM Ukrainy: 1 srebro ('10)
 DMP: 1 srebro (ZG '10)

 






Mardanszin Rinat


 Urodzony: 24.12.1963

 Debiut w Polsce: Tarnów ‘92

 Sukcesy:
 DMŚ: 1 srebro (’96)
 IM Rosji: 3 złoto, 2 srebro, 1 brąz

 




Nigmatzjanow Lenar


 Urodzony: 4.12.1985

 Debiut w Polsce: Gdańsk ‘06

 Sukcesy:
 IM Rosji: 8 miejsce (’06)
 MIM Rosji: 6 miejsce (’06)

 



Powazhny Roman


 Urodzony: 23.10.1976

 Debiut w Polsce: Krosno ‘98

 Sukcesy:
 DMŚ: 4 miejsce (’09)
 IMŚJ: 4 miejsce (’97)
 MEP: 1 brąz ('08)
 IM Rosji: 1 złoto (’01), 1 brąz (’02)
 MIM Rosji: 1 złoto (’97), 1 brąz (’94)

 

 



Saitgariejew Rif


 Urodzony: 26.09.1960 - Ufa

 Debiut w Polsce: Ostrów ‘94
 Sukcesy:
 IMŚJ: 13 miejsce (’80)
 IM Rosji: 4 złoto, 1 srebro, 1 brąz

 

Sajfutdinov Denis


 Urodzony: 2.06.1981

 Debiut w Polsce: Daugavpils ‘05

 Sukcesy:
 IMŚJ: 15 miejsce (’02)
 IM Rosji: 5 miejsce (’02, '08)
 MIM Rosji: 3 srebro (99,’01,’02)

 




Sajfutdinov Emil


 Urodzony: 26.10.1989

 Debiut w Polsce: Bydgoszcz ‘06

 Sukcesy:
 IMŚ: 1 brąz ('09)
 Podium GP: 3-0-0
 IMŚJ: 2 złoto (’07, '08)
 DMŚ: 4 miejsce ('09)
 IM Rosji: 1 srebro ('08), 1 brąz ('09)
 MIM Rosji: 2 złota, 1 srebro
 DMP: 1 srebro (Bydgoszcz ’06)

 





Starostin Michaił


 Urodzony: 24.02.1955

 Debiut w Polsce: Świętochłowice ‘92

 Sukcesy:
 IMŚ: 13 miejsce (’79)
 DMŚ: 1 srebro (’75)
 IM Rosji: 7 złoto, 8 srebro, 1 brąz

 





Szajchulin Edward


 Urodzony: 20.10.1974

 Debiut w Polsce: Lublin ‘01

 Sukcesy:
 IM Rosji: 2 brąz (’98,’00) 

 





Tarasienko Wadim


 Urodzony: 12.05.1994

 Debiut w Polsce: Daugavpils'10

 Sukcesy:
  IMŚJ: 11 miejsce ('10)
 IM Rosji: 13 miejsce ('10)
 MIM Rosji: 1 srebro ('10)
 IM Rosji do lat 19: 1 srebro, 1 brąz
 IM Łotwy: 10 miejsce ('10)

 





Własow Siemen


 Urodzony: 10.01.1981

 Debiut w Polsce: Daugavpils ‘06

 Sukcesy:
 IME: 8 miejsce ('09)
 MEP: 1 srebro (’04)
 IM Rosji: 1 srebro (’05)
 MIM Rosji: 1 złoto (’00), 1 brąz (’01)

 





Wodjakow Artem


 Urodzony: 23.07.1991 - Bałakowo

 Debiut w Polsce: Zielona Góra '08

 Sukcesy:

 IM Rosji: 4 miejsce ('07)
 MIM Rosji: 2 brąz ('07,'08)
 IME do lat 19: 1 brąz ('08)
 DMP: 1 brąz ('08 - Zielona Góra)

 






Wołochow Oleg


 Urodzony: 15.03.1963

 Debiut w Polsce: Opole ‘92

 Sukcesy:
 IMŚJ: 5 miejsce (’83)
 IM Rosji: 1 srebro (’05)
 MIM Rosji: 1 brąz (’91)

 




 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=