Żużlowcy w obiektywie by Speed
  Czechy
 
Batelka Lubomir


 Urodzony: 28.05.1975

 Debiut w Polsce: Świętochłowice ‘98

 Sukcesy:
 IME: 16 miejsce (’01)
 IM Czech: 8 miejsce (’99)
 MIM Czech: 1 brąz (’95)

 




Brhel Bohumil


 Urodzony: 10.06.1965

 Debiut w Polsce: Rybnik ‘91

 Sukcesy:
 IMŚ: 16 miejsce (’89)
 Turnieje GP: 22 występy
 MŚP: 5 miejsce (’91)
 DMŚ: 4 miejsce (’90)
 IMŚJ: 4 miejsce (’86)
 IME: 1 złoto (’01)
 MEP: 1 złoto (’04), 1 srebro (’05)
 IM Czech: 6 złoto, 3 srebro, 3 brąz
 MIM Czechosłowacji: 1 złoto (’85)
 DMP: 1 srebro (Gorzów ’92)

 




Cervenka Vlastimil


 Urodzony: 27.03.1965

 Debiut w Polsce: Świętochłowice ‘91

 Sukcesy:
 IM Czech: 9 miejsce (’94)
 OIM Szkocji: 10 miejsce (‘06)
 IM Włoch: 12 miejsce (’03)
 MIM Czech: 5 miejsce (’86)

 




Doubek Patrik


 Urodzony: 15.08.1988

 Debiut w Polsce: Praga ‘07

 Sukcesy:
 MIM Czech: 9 miejsce (’07)

 





Dryml Ales


 Urodzony: 19.01.1979 - Pardubice

 Debiut w Polsce: Rybnik ‘99

 Sukcesy:
 DMŚ: 1 srebro (’99)
 IMŚJ: 1 srebro (’99)
 IME: 2 srebra (’05,'10)
 MEP: 3 złota, 2 srebra
 IME do lat 19: 1 srebro (’98)
 IM Czech: 1 srebro, 1 brąz
 IM Niemiec:1 srebro(’01),1 brąz(’98)
 MIM Niemiec: 2 złoto, 1 srebro
 DMP: 1 srebro (Leszno ’02)

 





Dryml Lukas


 Urodzony: 16.04.1981 - Pardubice

 Debiut w Polsce: Rybnik ‘99

 Sukcesy:
 IMŚ: 10 miejsce ('02)
 Podium GP: 0-2-2
 DMŚ: 5 miejsce (’02)
 IMŚJ: 1 złoto (’02), 1 srebro (’01)
 IME: 4 miejsce (’05)
 MEP: 3 złota, 2 srebra
 IME do lat 19: 1 złoto (’00)
 IM Czech: 3 złota, 1 srebro
 IM Niemiec: 1 brąz (’00)
 IM Nowej Zelandii: 6 miejsce (’05)
 MIM Niemiec: 1 brąz (’98)

 




Fencl Miroslav


 Urodzony: 5.06.1983

 Debiut w Polsce: Opole ‘03

 Sukcesy:
 IMŚJ: 16 miejsce (’01)
 IME do lat 19: 5 miejsce (’00)
 IM Czech: 5 miejsce (’06)
 OIM Walii: 16 miejsce (’05)
 MIM Czech: 2 złoto, 2 srebro, 1 brąz

 


Franc Jozsef


 Urodzony: 18.01.1979

 Debiut w Polsce: Lublin ‘00

 Sukcesy:
 Turnieje GP: 2 występy
 IMŚJ: 6 miejsce (’00)
 IME: 6 miejsce (’08)
 IME do lat 19: 8 miejsce (’98)
 IM Czech: 3 srebro (’05,’06,’07)
 OIM Walii: 16 miejsce (’07)
 MIM Czech: 3 złoto (’98,’99,’00)

 




Fuksa Pavel


 Urodzony: 9.05.1989

 Debiut w Polsce: Praga ‘07

 Sukcesy:
 MIM Czech: 8 miejsce (’07)

 




Galliani Antonin


 Urodzony: 14.03.1985

 Debiut w Polsce: Opole ‘06

 Sukcesy:
 IM Czech: 14 miejsce (’05)
 MIM Czech: 4 miejsce (’05,’06)

 


Gavenda Jaroslav


 Urodzony: 5.04.1960

 Debiut w Polsce: Świętochłowice ‘91

 Sukcesy:
 IM Czech: 4 miejsce (’91)
 IM Węgier: 13 miejsce (’97)

 






Gavenda Martin


 Urodzony: 26.01.1985

 Debiut w Polsce: Miszkolc ‘06

 Sukcesy:
 IM Czech: 11 miejsce ('10)
 MIM Czech: 1 brąz ('08)

 





Hadek Borivoj


 Urodzony: prawdopodobnie 1968

 Debiut w Polsce: Grudziądz ‘93

 Sukcesy:
 IMŚJ: 11 miejsce (’87)
 IM Czech: 9 miejsce (’90)
 MIM Czech: 1 złoto (’89)

 


Hadek Michael


 Urodzony: 8.05.1990

 Debiut w Polsce: Praga ‘07

 Sukcesy:
 IME do lat 19: 12 miejsce ('08)
 IM Czech: 18 miejsce ('08)
 MIM Czech: 1 srebro ('10)

 






Hejral Jakub


 Urodzony: 3.10.1982

 Debiut w Polsce: Piła ‘06

 Sukcesy:
 IM Czech: 13 miejsce (‘06)
 MIM Czech: 22 miejsce (’03)

 




Hlavacek Matyas


 Urodzony: 2.03.1987

 Debiut w Polsce: Praga ‘07

 Sukcesy:
 MIM Czech: 10 miejsce (’05)

 

Holub Jan


 Urodzony: 24.01.1968

 Debiut w Polsce: Wrocław ‘90

 Sukcesy:
 IMŚJ: 9 miejsce (’97)
 DMŚ: 6 miejsce (’98)
 IM Czech: 5 miejsce (’90,’91)
 MIM Czech:1 złoto(’86),1 srebro(’89)

 





Holub Jan jr


 Urodzony: ?

 Debiut w Polsce: Praga ‘07

 Sukcesy:
 IMŚJ: 19 miejsce ('10)
 IMEJ: 12 miejsce ('10)
 DMEJ: 1 brąz ('10)
 MIM Czech: 1 złoto ('10)

 




Holub Zdenek


 Urodzony: ?

 Debiut w Polsce: Gniezno ‘91

 Sukcesy:
 -

 




Jaros Jan


 Urodzony: 1984

 Debiut w Polsce: Praga ‘07

 Sukcesy:
 IME: 11 miejsce ('10)
 IM Czech: 9 miejsce (’03,’06,'10)
 MIM Czech: 3 brąz (’02,’03,’04)

 




Jech Dominik


 Urodzony: 16.07.1990

 Debiut w Polsce: Praga ‘07

 Sukcesy:
 MIM Czech: 12 miejsce (’07)

 



Jedek Lubomir


 Urodzony: 21.06.1962

 Debiut w Polsce: Tarnów ‘90

 Sukcesy:
 DMŚ: 4 miejsce (’87)
 IMŚJ: 9 miejsce (’81)
 IM Czech: 2 brąz (’86,’91)
 IM Słowacji: 1 złoto (’82)
 MIM Czech:1 srebro(’82),1 brąz(’83)

 




Jirout Marian


 Urodzony: 27.07.1976

 Debiut w Polsce: Tarnów ‘98

 Sukcesy:
 IMŚ: 24 miejsce (’99)
 Turnieje GP: 5 występów
 IMŚJ: 9 miejsce (’97)
 DMŚ: 6 miejsce (’98)
 IM Czech: 1 srebro, 2 brąz
 MIM Czech: 1 złoto (’94)

 

Kalina Vladimir


 Urodzony: 1967

 Debiut w Polsce: Opole ‘91

 Sukcesy:
 DMŚ: 4 miejsce (’90)
 IMŚJ: 7 miejsce (’87)
 IM Czech: 9 miejsce (‘91)
 MIM Czech: 1 złoto (’87), 1 brąz (’86)

 




Karnas Pavel


 Urodzony: 21.08.1957

 Debiut w Polsce: Opole ‘91

 Sukcesy:
 IMŚJ: 8 miejsce (’78)
 IM Czech: 5 miejsce (’84,’87)
 IM Jugosławii: 16 miejsce (‘91)
 MIM Czech: 1 złoto (’77)

 




Kasper Antonin


 Urodzony: 5.12.1962

 Debiut w Polsce: Lublin ‘90

 Sukcesy:
 IMŚ: 12 miejsce (’87,’98)
 Turnieje GP: 21 występów
 MŚP: 1 brąz (’86)
 DMŚ: 1 srebro (’99)
 IMŚJ: 1 złoto (’82), 1 srebro (’81)
 IM Czech: 7 złoto, 4 srebro, 3 brąz
 MIM Czech: 3 złoto (79,’80,’81)
 DMP: 1 srebro (’91), 1 brąz (’98)

 





Kollert Veroslav


 Urodzony: 25.10.1986

 Debiut w Polsce: Rawicz ‘06

 Sukcesy:
 IM Czech: 14 miejsce (‘06)
 MIM Czech: 5 miejsce (’06)

 




Koten Pavel


 Urodzony: 21.01.1965

 Debiut w Polsce: Gniezno ‘91

 Sukcesy:
 IM Czech: 5 miejsce (’92)
 MIM Czech: 7 miejsce (’86)

 



Kral Robert


 Urodzony: 29.08.1975

 Debiut w Polsce: Krosno ‘96

 Sukcesy:
 IM Czech: 7 miejsce (’99)
 IM Niemiec: 10 miejsce (‘97)
 MIM Czech: 3 srebro (’94,’95,’96)

 




Kus Matej


 Urodzony: 11.07.1989

 Debiut w Polsce: Lublin ‘07

 Sukcesy:
 Turnieje GP: 2 występy
 DMŚJ: 4 miejsce (’07)
 IMŚJ: 8 miejsce ('08)
 IME: 6 miejsce ('08)
 IMEJ: 13 miejsce (’06)
 IM Czech: 1 złoto ('10)
 MIM Czech: 1 złoto, 1 brąz

 





Linhart Patrik


 Urodzony: 15.05.1985

 Debiut w Polsce: Grudziądz ‘06

 Sukcesy:
 IM Czech: 10 miejsce (’07)
 OIM Walii: 17 miejsce (’05)
 MIM Czech: 5 miejsce (’05)

 




Makovsky Michal


 Urodzony: 6.04.1976

 Debiut w Polsce: Rawicz ‘97

 Sukcesy:
 Turnieje GP: 1 występ
 DMŚ: 1 srebro (’99)
 IMŚJ: 7 miejsce (’96)
 IM Czech: 1 złoto (’99)
 OIM Szkocji: 13 miejsce (‘01)
 MIM Czech: 1 brąz (’96)

 




Malek Martin


 Urodzony: 21.08.1985

 Debiut w Polsce: Krosno ‘06

 Sukcesy:
 DMŚJ: 4 miejsce (’05)
 IM Czech: 5 miejsce (’10)
 MIM Czech: 1 złoto, 1 srebro

 




Matousek Roman


 Urodzony: 23.05.1964

 Debiut w Polsce: Bydgoszcz ‘92

 Sukcesy:
 IMŚ: 7 miejsce (’88)
 MŚP: 1 brąz (’86)
 DMŚ: 4 miejsce (‘90)
 IMŚJ: 5 miejsce (’81)
 IM Czech: 1 złoto (’88), 1 srebro (’86)
 OIM Szkocji: 15 miejsce (’93)
 MIM Czech: 1 srebro (’83)
 DMP: 1 złoto (Bydgoszcz ’92)

 





Matula Michal


 Urodzony: 8.05.1987

 Debiut w Polsce: Praga ‘07

 Sukcesy:
 MIM Czech: 13 miejsce (’04,’05)

 






Milik Vaclav


 Urodzony: 23.02.1960

 Debiut w Polsce: Wrocław ‘92

 Sukcesy:
 DMŚ: 5 miejsce (‘97)
 IMŚJ: 5 miejsce (’81)
 IM Czech: 2 złoto, 2 brąz

 


Ondrasik Pavel


 Urodzony: 10.12.1975

 Debiut w Polsce: Kraków ‘95

 Sukcesy:
 IME: 17 miejsce (’01)
 DMŚ: 6 miejsce (’98)
 IM Czech: 1 srebro (’00)
 MIM Czech: 2 złoto (’95,’96)

 






Otruba Jaromir


 Urodzony: 19.01.1976

 Debiut w Polsce: Praga ‘07

 Sukcesy:
 -

 



Prusa Karel


 Urodzony: 1.11.1963

 Debiut w Polsce: Gniezno ‘91

 Sukcesy:
 IM Czech: 5 miejsce (’91)
 IM Holandii: 8 miejsce (’95)
 IM Niemiec: 7 miejsce (’98,’99)
 MIM Czech: 15 miejsce (‘86)

 




Pucko Pavel


 Urodzony: 30.06.1991

 Debiut w Polsce: Praga ‘07

 Sukcesy:
 DMEJ: 1 brąz ('10)
 MIM Czech: 5 miejsce (’10)


 




Ralis Robert


 Urodzony: 2.08.1968

 Debiut w Polsce: Leszno ‘92

 Sukcesy:
 MIM Czech: 1 brąz (’85)


 




Rymel Adrian


 Urodzony: 30.10.1975

 Debiut w Polsce: Świętochłowice ‘99

 Sukcesy:
 Turnieje GP: 1 występ
 DMŚ: 6 miejsce (’98)
 MEP: 1 srebro ('08)
 IM Czech: 1 srebro, 2 brąz
 OIM Szkocji: 16 miejsce (’01,’02)
 MIM Czech: 7 miejsce (’95,’96)
 IM Argentyny: 1 złoto ('10)


 




Schinagl Jan


 Urodzony: 1967

 Debiut w Polsce: Wrocław ‘90

 Sukcesy:
 IMŚJ: 13 miejsce (‘88)
 IM Czech: 5 miejsce (’89)
 MIM Czech: 4 miejsce (‘85)


 






Schneiderwind Zdenek


 Urodzony: 13.01.1962

 Debiut w Polsce: Tarnów ‘90

 Sukcesy:
 DMŚ: 4 miejsce (‘87)
 IM Czech: 2 brąz (’87,’88)
 OIM RPA: 1 srebro (’94)
 MIM Czech: 12 miejsce (‘83)


 





Simota Zdenek


 Urodzony: 4.05.1985

 Debiut w Polsce: Łódź ‘07

 Sukcesy:
 IMŚJ: 8 miejsce (’06)
 MEP: 1 złoto (’07)
 IME: 13 miejsce ('10)
 IMEJ: 10 miejsce (’04)
 IM Czech: 2 brąz (’05,’06)
 MIM Czech:1 srebro(’04),1 brąz(’01)
 IM Włoch: 12 miejsce (’03)
 OIM Walii: 1 srebro (’06)
 


 



Sitera Filip


 Urodzony: 18.04.1988

 Debiut w Polsce: Wrocław ‘06

 Sukcesy:
 IMŚJ: 9 miejsce (’07)
 DMŚJ: 4 miejsce (’05,’07)
 IME: 10 miejsce ('10)
 IMEJ: 1 brąz (’07)
 IM Czech: 5 miejsce (’08)
 IM Włoch: 12 miejsce (’03)
 IM Australii: 7 miejsce ('08)
 IM Nowej Zelandii: 5 miejsce (’06)
 MIM Czech: 2 złoto, 1 srebro
 DMP: 1 złoto (’06), 1 brąz (’07)


 





Stancl Jiri


 Urodzony: 1975

 Debiut w Polsce: Gdańsk '93

 Sukcesy:
 IMŚJ: 6 miejsce (’94)
 IM Czech: 1 srebro (’98)
 OIM Szkocji: 1 brąz (’05)
 OIM Walii: 10 miejsce (’05)
 IM Niemiec: 4 miejsce (’98)


 





Stichauer Hynek


 Urodzony: 17.06.1987

 Debiut w Polsce: Rawicz ‘06

 Sukcesy:
 DMŚJ: 4 miejsce (’07)
 IME do lat 19: 15 miejsce (’06)
 IM Czech: 1 brąz ('10)
 MIM Czech: 1 srebro, 2 brąz
 IM Argentyny: 4 miejsce ('10)


 





Stovicek Jiri


 Urodzony: 1974

 Debiut w Polsce: Ostrów ‘92

 Sukcesy:
 MIM Czech: 6 miejsce (’92)


 





Suchanek Tomas


 Urodzony: 7.04.1984

 Debiut w Polsce: Łódź ‘02

 Sukcesy:
 DMŚJ: 4 miejsce (’05)
 IMŚJ: 1 srebro (’05)
 IME: 16 miejsce (’07)
 IME do lat 19: 4 miejsce (’01)
 IM Czech: 1 brąz (’05)
 OIM Szkocji: 10 miejsce (‘06)
 IM Włoch: 12 miejsce (’03)
 MIM Czech: 2 złoto, 3 srebro


 



Svab Antonin


 Urodzony: 9.06.1974

 Debiut w Polsce: Rybnik ‘97

 Sukcesy:
 Turnieje GP: 2 występy
 DMŚ: 1 srebro (’99)
 IMŚJ: 10 miejsce (’93,’94)
 IME: 11 miejsce (’03)
 IM Czech: 3 srebro, 2 brąz
 IM Argentyny: 1 złoto (’91)
 MIM Czech: 5 miejsce (’91)


 




Tesar Zdenek


 Urodzony: 31.07.1964

 Debiut w Polsce: Wrocław ‘90

 Sukcesy:
 IMŚ: 13 miejsce (’90)
 MŚP: 5 miejsce (’91)
 DMŚ: 4 miejsce (‘90)
 IM Czech: 1 złoto, 2 srebro


 






Tomicek Lubos


 Urodzony: 14.03.1986

 Debiut w Polsce: Lublin ‘06

 Sukcesy:
 Turnieje GP: 5 występów
 IMŚJ: 15 miejsce (’07)
 DMŚJ: 4 miejsce (’05,’07)
 IME do lat 19: 11 miejsce (‘04)
 IM Czech: 1 brąz ('08)
 OIM Szkocji: 15 miejsce (‘04)
 OIM Walii: 7 miejsce (’07)
 MIM Czech: 11 miejsce (’07)


 





Topinka Tomas


 Urodzony: 5.06.1974

 Debiut w Polsce: Wrocław ‘95

 Sukcesy:
 Turnieje GP: 2 występy
 DMŚ: 5 miejsce (’97,’02)
 IMŚJ: 4 miejsce (’94,’95)
 IM Czech: 2 złoto, 1 brąz
 OIM Szkocji: 6 miejsce (‘95)
 MIM Czech: 1 złoto (’02)
 DMP: 1 złoto (Wrocław ’95)


 





Vandirek Adam


 Urodzony: 30.12.1987

 Debiut w Polsce: Praga ‘07

 Sukcesy:
 IM Czech: 14 miejsce ('08)
 MIM Czech: 6 miejsce (’07)


 




Vandirek Petr


 Urodzony: 7.04.1962

 Debiut w Polsce: Częstochowa ‘91

 Sukcesy:
 IM Czech: 1 złoto, 3 srebro, 2 brąz
 IM Niemiec: 5 miejsce (‘97)
 MIM Czech: 1 złoto (’83)


 





Vesely Matej


 Urodzony: 14.09.1988

 Debiut w Polsce: Praga ‘07

 Sukcesy:
 MIM Czech: 20 miejsce (‘07)


 

Wolff Richard


 Urodzony: 12.06.1976

 Debiut w Polsce: Krosno ‘98

 Sukcesy:
 IME: 14 miejsce (‘03)
 IM Czech: 5 miejsce (’03)
 MIM Czech: 1 złoto (’97)


 

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=