Żużlowcy w obiektywie by Speed
  Łotwa
 
Antonienko Igor


 Urodzony: 14.08.1994

 Debiut w Polsce: Daugavpils'10

 Sukcesy:
  -

 




Biznia Aleksandr


 Urodzony: 2.11.1972

 Debiut w Polsce: Ostrów ‘93

 Sukcesy:
 IM Łotwy: 1 brąz (’97)
 MIM Łotwy: 3 złoto (’91,’92,’93)

 




Bogdanow Maksim


 Urodzony: 2.01.1989

 Debiut w Polsce: Daugavpils ‘05

 Sukcesy:
 IMŚJ: 1 brąz ('10)
 IME: 17 miejsce - rez. ns  ('08)
 IMEJ: 12 miejsce (’07)
 IM Łotwy: 1 srebro (’07), 1 brąz (’05)
 MIM Łotwy: 3 srebro (’05,’06,’07)

 




Dowżenko Aleksandr


 Urodzony: 1988 r.

 Debiut w Polsce: Daugavpils '05

 Sukcesy:
 IM Łotwy: 13. miejsce ('03)
 MIM Łotwy: 4. miejsce ('03)

 



Gierucki Wiaczesław


 Urodzony: 15.02.1989

 Debiut w Polsce: Daugavpils ‘05

 Sukcesy:
 IMŚJ: 15 miejsce ('09)
 MEP: 5 miejsce ('08)
 IM Łotwy: 8 miejsce (’07)
 MIM Łotwy: 1 brąz (’07)

 




Iwanow Aleksandr


 Urodzony: 16.04.1984

 Debiut w Polsce: Daugavpils ‘05

 Sukcesy:
 IM Łotwy: 5 miejsce (’06)
 MIM Łotwy: 1 srebro, 2 brąz

 




Karawacki Jewgienij


 Urodzony: 11.08.1990

 Debiut w Polsce: Daugavpils ‘07

 Sukcesy:
 IMŚJ: 19 miejsce ('10)
 IME: 11 miejsce ('09)
 IMEJ: 10 miejsce ('09)
 MEP: 5 miejsce ('10)
 IM Łotwy: 11 miejsce (’07,'10)
 MIM Łotwy: 4 miejsce (’07)

 




Kokin Nikołaj


 Urodzony: 28.03.1964

 Debiut w Polsce: Gniezno ‘92

 Sukcesy:
 Turnieje GP: 1 występ
 MEP: 7 miejsce (’05)
 IM Łotwy: 3 złoto, 3 srebro, 4 brąz
 IM Azerbejdżanu: 6 miejsce (’88)
 MIM Łotwy: 1 srebro (’85)

 




Korolew Andriej


 Urodzony: 30.07.1969

 Debiut w Polsce: Grudziądz ‘92

 Sukcesy:
 IMŚJ: 17 miejsce (’90)
 IME: 16 miejsce (’06)
 MEP: 7 miejsce (’05)
 IM Łotwy: 5 złoto, 2 srebro, 2 brąz
 MIM Łotwy: 1 srebro (’87)

 






Kozłowski Jewgienij


 Urodzony: 21.07.1988

 Debiut w Polsce: Daugavpils ‘07

 Sukcesy:
 IM Łotwy: 13 miejsce (’06)
 MIM Łotwy: 4 miejsce (’06)

 


Paura Leonid


 Urodzony: 25.02.1984

 Debiut w Polsce: Daugavpils ‘05

 Sukcesy:
 MEP: 5 miejsce ('08,'10)
 IME do lat 19: 14 miejsce (’02)
 IM Łotwy: 4 miejsce (’03)
 MIM Łotwy: 1 złoto, 3 srebro, 1 brąz

 




Pietuchow Jewgienij


 Urodzony: 9.05.1991

 Debiut w Polsce: Daugavpils ‘07

 Sukcesy:
 IM Łotwy: 10 miejsce (’05)
 MIM Łotwy: 3 miejsce (’06)

 
 


Puodżuks Kjastas


 Urodzony: 23.08.1986

 Debiut w Polsce: Daugavpils ‘05

 Sukcesy:
 Turnieje GP: 2 występy
 IMŚJ: 13 miejsce (’07)
 MEP: 7 miejsce (’05)
 IME do lat 19: 1 srebro (’05)
 IM Łotwy: 2 złoto, 3 srebro
 MIM Łotwy: 5 złoto (’03-’07)

 





Woronkow Władymir


 Urodzony: 23.03.1963

 Debiut w Polsce: Toruń ‘92

 Sukcesy:
 IMŚJ: 17 miejsce (’90)
 IME: 16 miejsce (’06)
 MEP: 7 miejsce (’05)
 IM Łotwy: 2 złoto, 3 srebro, 2 brąz
 IM Estonii: 1 złoto (’90)

 



 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=